Skip to main content

Zasedání Mikroregionu Tanvaldsko 30. května 2008

Pátek 30. května 2008, singrovka 820.057 vyjíždí z depa a je přistavena k hlavní tanvaldské nádražní budově, aby odvezla na státní hranice a zpět do Kořenova pány starosty na zasedání mirkoregionu Tanvaldsko společně s pány starosty z powiat Jeleniogórsky.

V době kdy singrovka vyjíždí z Tanvaldu, probíhají v Kořenově v Muzeu ozubnicové dráhy poslední přípravy na jeho otevření. Singrovka dojela do Kořenova a po malé chvilce vyráží do Harrachova, kde nabírá další cestující, hlavně pak pozvané činitele z Polska, které odváží až na státní hranice. Tam následuje krátký pobyt a motoráček se vrací zpět do Kořenova, kde je již připraven veliký stan s občerstvením pro zhruba 40 lidí. Před vstupem do muzea následoval proslov pana Starosty města Tanvald Petra Poláka, ředitele KORIDU Petra Prokeše a v poslední řadě i předsedy VTS Tanvald Tomáše Gála. Po proslovu, následoval přípitek šampaňským a slavnostní otevření muzea.

Po prohlídce následovalo občerstvení a oběd, který byl součástí slavnostního otevření muzea. Krátce před třetí hodinou, se singrovka vydala dolů z hor, to už ale na její palubě nebylo tolik cestujících jako při cestě nahoru. Zbytek z pozvaných lidí, posedělo pod stříškou s občerstvením a až později se odebrali domů.

184-01
184-02
184-03
184-04
184-05
184-06

  • Vytvořeno dne .
  • Přečteno: 772