Novinky v prodeji III

Kdo pozorně čte naše stránky již ví, že muzeum Zubačky je otevřené i v dubnu a to o víkendech a svátcích. V květnu se též můžete těšit na podobnou otevírací dobu muzea a sezónu zahájíme první letošní jízdou - Den dětí na Zubačce 31. května 2014.

K této příležitosti a k sedmému výročí otevření muzea Zubačky, vydává Železniční společnost Tanvald, již druhé Zubačkové pexeso. Pexeso je zaměřeno na železniční vozidla, která se ukázala na naší trati z Tanvaldu do Harrachova, ale i na vozidla, která zavítají do Tanvaldu. Pexeso má 32 párů dílků a tak zde naleznete Zubačky, Elektroniky, Hektory, ale i různé motorové vozy od osmsetdesítky po štádlera. Přejeme šťastnou hru.
Cena 39,- Kč

Máte rádi kreslení? Doufáme, že ano. Připravili jsme pro Vás omalovánky se Zubačkou. Omalovánky to nejsou ledajaké, vybravit si tu můžete svojí Zubačku, Singrovku, Hektora, ale třeba i drezínku "Hermocha" a další obrázky. U obrázků neschází to podstatné a to je život a tak zde narazíte na zvířátka, lidi a třeba i na sněhuláka a dráčka.
Cena 49,- Kč

Omalovánky a Pesexa jsou již v prodeji v muzeu Zubačky. Doufáme, že se Vám budou líbit.