Nové webové stránky

Železniční společnost Tanvald právě spustila novou verzi webových stránek zubacka.cz, která běží v redakčním systému Joomla.

Předcházejí verze stránek byla psaná v poznámkovém bloku. Tvorba jedné stránky i při zkopírování částí html kódu zabrala velké množství času, o vkládání fotografií ani nemluvě. Redakční systém Joomla umožní vkládat články i fotografie rychle a jednoduše. Autoři stránek nemusí ztrácet čas tvorbou stránek, ale mohou se věnovat jen psaní článků.

Pro návštěvníky webových stránek je největší změnou fotogalerie. Fotografie lze jednoduše prohlížet, nemusí se každá otevírat v novém okně. Všechny fotgrafie jsou v rozlišení 1024 px, v předchozí verzi stránek byly některé fotogalerie v rozlišení 640 px a 800 px.

Webové stránky ještě nejsou zcela funkční. V tuto chvíli chybí popisky fotografií a nejsou dostupné soubory ke stažení - vše bude brzy doplněno. Jen pro zajímavost - stránky zubacka.cz v současné době mají 320 článků a 2 227 fotografií.

Velké poděkování patří společnosti SURA s.r.o., která tyto stránky připravila a pomáhá nám s jejich zprovozněním.

Želenizniční společnost Tanvald se na Vás těší. Naštivte naše Muzeum ozubnicové dráhy. Přijďte se svézt, na Zubačku poprvé vyrážíme 31. května.