Fotosoutěž

Jelikož nám neunikl fakt, že při našich zvláštních jízdách je zde mnoho fotografů a to nejen z řad rodičů fotící si své ratolesti a zajímavosti do rodinného alba, ale i těch stojící u trati vyčkávající nejlepšího záběru. Vyhlašuje Zubačka soutěž o nejlepší fotografii z jízd v roce 2012.

Soutěž bude v těchto třech kategoriích:
1. Zvláštní ozubnicový vlak na trati s lokomotivou T426.001 či T426.003
2. Program ve stanici Kořenov
3. My, Vy a Zubačka

Nejlepší záběr z každé kategorie bude odměněn volnou jízdenkou na jakoukoliv jednu jízdu v roce 2013, kterou pořádá Železniční společnost Tanvald o.p.s. na ozubnicové trati Tanvald – Kořenov – Harrachov.

Pravidla soutěže:
- Každý soutěžící může poslat maximálně dvě fotografie do každé kategorie,
- Fotografie musí mít minimální rozlišení 1024 pixelů (na šířku či výšku) a velikost maximálně 3MB
- Zasílat své snímky můžete do soboty 6. října 2012

Z každé kategorie vybereme 10 nejlepších obrázků, z kterých pak návštěvníci našich stránek vyberou nejlepší a ty pak odměníme.

Autor fotografie zasláním snímku souhlasí se zveřejněním fotografie na stránkách Zubačky a jejím případným použitím pro propagaci a činnosti Železniční společnosti Tanvald o.p.s.

Ceny (v každé kategorii):
1. místo - volná rodinná jízdenka na jednu Zvláštní jízdu na Zubačce v roce 2013
2. místo - brožura Proč má zubačka zuby? a propagační předměty Zubačky
3. místo - propagační předměty Zubačky

Své fotografie zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu emailu napiště název soutěžní kategorie, do které zasíláte fotografie. Do emailu napište Vaši adresu, kam Vám bude zaslána případná výhra.

Těšíme se na Vaše fotografie. Přejeme Vám hodně úspěchů v naší soutěži!